| butt3rfly16 a întrebat:

Daca un baiat duoa a 2-a intalnire spune ca vrea sa vorbim ceva serios.ce ar trebui sa inteleg? Pana la a 3-a intalnire, in mesaje isi exprima dorinta de nerabdare sa ne vedem, ca ii place foarte mult de mine si ca vrea sa imi propuna o propunere indecenta. Mi-a spus ca este mai greu de "deschis" si mai diferit si din acest motiv prefera sa vorbim face to face. Cand am stabilit sa ne vedem.a intervenit ceva legat de serviciu(cica, dar nu cred) si nu a reusit sa termine in timo util. Mi-a spus ca nu a terminat inca. la ora la care trebuia sa ne vedem. dupa asta nu a mai dat niciun semn. Si astazi la fel..nimic. Eu nu stiu cu ce am gresit pentru ca am dorit sa il cunosc mai bine si el cica voia sa imi proouna ceva.Tin sa mentionez ca are 23 de ani.Ce e de facut in aceasta situatie? Eu nu reusesc sa ies dintr-o stare de suparare ot ca am fost putin dezamagita tinand cont ca imi era drag. Sa il caut sau sa las lucrurile asa cum au ramas. Nu inteleg daca intr-adevar isi dorea sa ne vedem si sa se "deschida" in fata mea..de ce s-a compirtat astfel? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Clausd10 a răspuns:

Este tipul de om las, in care nu merita sa investesti suflet si in care sa nu te increzi. Treaba cu "deschisul" e doar un sablon cu care incearca sa atraga in pat fete naive. Nu pleca urechea la cele spuse de el. Nu merita. Si pe deasupra este mai mult ca posibil sa fie implicat intr-o alta relatie de nu a "terminat la timp treaba la serviciu". Lasa lucrurile asa cum sunt, nu il cauta si incearca sa il eviti. Meriti sa ai o viata vesela, nu una presarata cu framantari. Succes.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acuma isi vorbeste partea mea feminina
draga mea baiatul ala vrea sex de la tine,chestia cum ca a vrea relatie e doar o capcana de a induce in eroare o fata,se stie ca fetele vor relatii uni profita de asta,faptul ca deja ti-a spus ca vrea sasi propuna ceva confirma ce am spus, sincer e un porc,o curva masculina sa faca asa ceva de parca nu ar fi prostituate asa nu ranesti pe nimeni,sfatul meu ai mare grija cu cine te vezi, nu alege baieti imaturi logic ca ei vor sex, daca chiar vrei ceva serios alege un baiat rational stiu sunt rari, sau macar un badboy macar te distreaza, multa bafta, apropo cei de pe net sunt disperati dupa sex

| BeckhamRZM a răspuns:

Păi te vrea doar în pat, clar nu-l mai căuta.