| BogdanAnonim a întrebat:

Am invitat o fata la o întâlnire după ce am vorbit 2 saptamani, dar a spus că vrea sa mai vorbim si mai vedem apoi, dupa cat timp ar fi ok sa o invit din noi? ( credeti ca e ok sa mai continuam sa vorbim sau e pierdere de timp si nu va accepta nici atunci?)

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui sa astepti sa vezi daca face ea urmatorul pas.
Pana la urma era vorba sa va vedeti undeva, nu iai propus nimic indecent.
Acum depinde ce varsta are, poate s-a speriat.

| BogdanAnonim explică (pentru Andreeush):

E mai mica cu 2 ani decat mine si are 16 ani, si eu cred ca nu a vrut pentru că vrea sa ne mai cunoastem, dar nu o sa-mi spuna ea sa iesim tot eu trebuie să fac pasul asta