| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat se uita insistent la mine, zambeste de fiecare data cand vorbim, sta mai mult pe langa mine si m-a intrebat daca plac pe cineva din clasa, inseamna ca ma place? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| kiddacustill a răspuns:

Depinde daca el are pe altcineva...dar daca nu are este posibil sa te placa, si eu am patit asa si acum suntem impreuna! mult noroc:*

| anonim_4396 explică (pentru kiddacustill):

Multumesc mult.

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Inseamna ca te adora love struck

| Zady a răspuns:

Da se poate spune ca te place.ramane sa afli doar in ce fel te place.nu vrei sa ai surprize.si cel mai bun mod e sa il intrebi

| cezar199 a răspuns:

Inseamna k vrea te penetreze anal laughing

| RagingZeus a răspuns:

Wow, dar gesturile lui chiar nu arata asta.
Ori te place, ori a planuit ceva cu tine.