| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa si vreau sa stiu daca ma place! Ma apara cand ma cearta profii, zambeste mereu cand vorbim, m-a intrebat daca plac pe cineva din clasa si i-am zis ca nu si l-am intrebat acelasi lucru si el a zis ca place pe cineva din clasa dar nu-mi spune, se uita in ore la mine, se inroseste cand vorbim, se uita la sanii si la corpul meu. Ma place sau nu? Ce pot sa fac ca sa sa-i dau de inteles ca-l plac?

3 răspunsuri:
| kamykaze88 a răspuns:

Woaw ce usoara e dragostea pentru uni. Daca face ce face te place.

| LongboarderG a răspuns:

Wow...cat de simplu vrei sa iti explice baiatul? te place! Spune-i si tu ca il placi, spueni ca de ceva vreme il placi si vrei sa afli ce simte si el pentru tine.Inca ceva...nu fii timida si spune-s in fatahappy

| luciannos a răspuns:

Te place se vede daca tot se uita dupa tine