| Anonim_7591 a întrebat:

Bunahappy
Daca un baiat te priveste si se comporta cu tine mult mai frumos decat cu celelalte fete si te ia in brate d cate ori are ocazia si cand nu isi da seama te ia in brate te place?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da da semne ca ii place de tine dar nu fii asa sigura, poate face misto de tine. Metode sunt multe ca acel baiat sa te atraga mai vezi ce face si apoi decizi ce faci cu el.

6 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Da! simte sa te aiba langa inima lui mereu big grin

| OnlyGirl a răspuns:

Mai intrebi? normal ca te place de aia se comporta asa cu tine, vrea sa te cucereasca si sa-ti arate cat de mult tine la tine

| MadnessCaffe a răspuns:

Nu, te uraste, ce crezi?

| Corinaa2013 a răspuns:

Eu as zice ca da.
Funda?happy

| Yuly_5795 a răspuns:

Depinde cum te comporti tu cu el daca te comporti frumos cu el poate nu e indregostit si te vede ca o amika dar daca nu prea vb cu el si face asta normal ca te place

| Owydelu a răspuns:

Da cred.