| Bairam_Stefy_1989 a întrebat:

Daca un baiat vrea sex de la mine iar eu ii arat ca nu.mi pasa persiana lui el vede asta si tot vorbeste cu prietenul lui despre mine.I.am auzit zicand nu.i pasa se vede.De ce face asta si care este problema lui? multumesc

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu cred ca il placi si te ai oferi dar isi este frica ca te lasa nu e asa?

| Hammurabi a răspuns:

Învățați frate să vorbiți și să scrieți în limba română. Am citit de trei ori ca să înțeleg ce-ai vrut să zici. Și folosiți cratima că e importantă.
Nu e totuna "am văzut o capră în boscheți" cu "am văzut-o capră în boscheți" laughing
Dacă vrea sex de la tine și tu n-ai să-i dai, e supărat. Și împrăștie vorbe în târg despre tine. Așa fac toți mocofanii. Ce te miră?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e frustrat ca nu ii oferi sex. Nu cred ca te iubeste. Cred ca e genul de baiat care crede ca poate cucerii orice fata, nu l-a refuzat niciuna si acum cand una mai cu capul pe umeri, o face ce sa zic doamne a cazut lumea peste el.