| Bairam_Stefy_1989 a întrebat:

Daca un baiat isi doreste sex de la mine iar eu ii tratez cu indiferenta si vede asta se enerveaza si se duce sa fumeze. Vorbeste cu prietenul lui despre mine, l.am auzit zicand nu.i pasa.Care.i faza de ce face asta? multumesc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evident, baiatul nu vrae decat sex de la tine si este frustrat ca nu te poate pacalii sa te aiba la pat.
Sfatul meu: da-i un sut in dos, ca intersul lui este doar de sex, nimic serios, nici macar dragoste.

| HazelEyes77 a răspuns:

Se simte frustrat din cauza ca il refuzi si de aceea reactioneaza asa.

| munteanuionvictor a răspuns (pentru HazelEyes77):

Așa este, ai răspuns bine.

| munteanuionvictor a răspuns:

Ar trebui să fii nepăsătoare. O să-i treacă.

| alexwahl a răspuns:

Pentru ca nu ajunge la stup.

| NubleReapper a răspuns:

Vrea sa te futaa, daaa!