| deeadragutza2 a întrebat:

Buna daca v-ar insela un baiat a-ti fi capabile sa il iertati. Dar voi baieti ar fi capabili sa iertati daca partenera v-ar insela

Răspuns Câştigător
| Andreea357 a răspuns:

Sincer nu stiu daca las ierta din prima, ar fi nevoie totusi de nidte scuze si sami spun cum s-a intamplat si de ce si dupa i-as mai fi dat o sansa daca as fi crezut ca merita, si am lua de la capat cu tot... sper ca te-am ajutat funda?

6 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Depinde ce baiat. daca ar fi iubitul meu, cred ca Mai degraba as cadea in depresie si m-as incuia in camera vreo 2 zile si nu, nu l-as ierta.

| Lore2good a răspuns:

Buna deea.Eu as putea trece peste o tradare din partea lui daca l-as iubi cu adevarat si mi-as da seama ca a realizat si el ca a gresit si mi-ar spune chiar el ca m-a inselat.Se spune ca atunci cand iubesti cu adevarat poti trece peste orice atata timp cat iti sunt impartasite sentimentele.Bineinteles,daca s-ar intampla o singura data. Daca s-ar repeta, nu as mai putea trece peste si sa il iert.

| MarianWLF a răspuns:

Daca o fata m-ar insela nu as ierta-o in viata mea ultimele mele cuvinte ar fi ''Du-te la el dar la mine sa nu te mai intorci in viata mea''si ea ar putea sa se pacaleasca daca baiatul cu care a plecat nu vroia ceva serios si doar o aventura tot ea va ajunge sa sufere in final plus ca a pierdut o iubire sincera!
Fundita:X?

| BubblesDoubleS a răspuns:

Mai intai una ar fi sa-mi fac ordine in ganduri.
But yes, as fi capabila sa iert.

| Mioritacris a răspuns:

Eu una nu las ierta pentru ca de ce sa fiu proasta sa il iert... Si sa zicem daca las ierta. De unde stiu eu ca nu ma inseala iar?

| sshhh a răspuns:

Buna,ca baiat nu as putea ierta asta pentru ca daca stai bine sa te gandesti o fata care te iubeste si tine la tine si vrea sa fie cu tine nu te inseala, daca aceasta te inseala inseamna ca nu mai are sentimente pentru tine, si vrea pe altcineva.