| loolaa13 a întrebat:

Daca vreau sa imi pun un pierce in buza imi trebuie aprobarea parintilor? Adica pot sa ma duc direct sa imi fac sau imi trebuie semnaturi, prezenta... etc?
Scuzati categoria dar e cea mai citita.
fundita puppy dog eyes
Srry inca odata sad puppy dog eyes.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ha am mai dat odata de tine!laughing Mai deci depinde de cati ani ai nu?

| 211wasgnij a răspuns:

Daca ai macar 16 ani nu ar trebui sa ai probleme, iti recomand totusi sa informezi macar unul dintre parinti care sa fie de partea ta.
Gandeste-te la consecinte si apoi ia o decizie pertinenta!

| andu_9113 a răspuns:

Din cate stiu, trebuie sa fi majora ca sa nu trebuiasca aprobarea parintilor...

| loolaa13 explică:

... am avut o problema si imi aparea ca nu s-a postat desi se postase intrebarea