| SilentSuicide a întrebat:

As vrea sa-mi dau pierce in buza doar ca parintii ma tot streseaza sa intru la academia de politie si am auzit ca, daca am pierce-uri sau tatuaje s-ar putea sa ma pice. In fine, am si un tatuaj cu numele iubitului meu. Parintii au zis sa fac ce vreau, si inca nu stiu ce sa fac. Scuzati categoria daca nu am ales corect. ((;

Răspuns Câştigător
| lorena15 a răspuns:

Fa ce vrei tu, daca, chiar iti doresti sa intri acolo nu iti fa nimic

2 răspunsuri:
| BadLara a răspuns:

Te pică sigur, la academia de poliţie nu intră puşcăriaşii şi campioanele pline de tatuaje şi belciuge-n nas!

| Seomox a răspuns:

In continuare tatuajele si piercingurile sunt tabu, citeste asta http://www.saloanetatuaje.ro/tatuajele-tabu/ poate iti va raspunde la cateva din intrebarile tale.