| Hitman4iQ a întrebat:

Dati-mi citeva sfaturi cum as putea micsora durata partidei de sex? Problema e ca pot sa ejaculez abia dupa o ora cel putin.va rog mult ajutatima.La medic va informez de la bun inceput ca nu am placerea sa-l vizitez.

Răspuns Câştigător
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Lasa-te de fumat.
Daca fumezi
-ori nu ti se mai ridica
-ori se ridica si sta asa la nesfarsit pana cand vezi ca nu iti mai dai drumul si atunci renunti pentru ca s-a plictisit si ea, iar la un moment dat se blegeste
-ori intr-un final iti dai drumul, dar tarziu.
Asta nu e deloc bine
Dacat 1-2 ore de chin si plictiseala mai bine 10-20 minute de placere.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa sport,mananca sanatos,odihneste-te bine si distreaza-te.
Prelungeste preludiul si nu te grabi deloc,asa incat sa ajungi la punctul in care nu mai rezisti "fara",iar in timpul sexului schimba pozitiile des sa nu apuci sa te plictisesti de o pozitie.
Sau schimba partenera.
Oricum, nu pot intelege cum de refuzi sfaturile si competenta unui medic, daca problema ta e de natura psihologica de exemplu, sfaturile noastre sunt inutile...
Dar, incearca!

| Oana92 a răspuns:

Insista pe preludiu, condimenteaza-ti viata sexuala cu jucarii, fantezii, jocuri, ce va place. Si daca problema persista si asa...placere, neplacere, la medic tot ar trebui sa ajungi!

| anonimguy3 a răspuns:

Adica uni ce n-ar da sa faca peste o ora si tu te plangi rolling on the floor). Lasand gluma la o parte, daca vrei sa ejaculezi mai repede incearca sa te exciti mai tare. Jucarii porno, gandeste-te mai tare la ceea ce faci, fantezii ceva in gen. Daca problema persista si dupa, tot la medic ajungi daca te deranjeaza.winking

| Vektor a răspuns:

Schimba si tui pozitiile, cred si eu ca te plictisesti daca o tii cu ochii in tavan o ora smug