| OnycssMary a întrebat:

:*
Dati-mi si mie idei de porecle(alint) pentru iubitul meu happy
Multumesc! happy
Fundaa! :*

12 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Oau ce greu este sa gasesti alint pentru gagicatu foarte inteligent sa-mi bag P***...

| pink10 a răspuns:

Pai eu ii spun

Iubi love struck Bebe Mic love struck Ursuletz love struck Pisoi love struck Tatiii' love struck Iubirici love struck Iubirica love struck Viata Mea love struck

Funda?batting eyelashes

| Gabitza a răspuns:

Pisoi
Scumpule
Iubi
Bibi love struck
Sclipi
bafta :*

| Arcusor a răspuns:

Puiut,ursulet,zaharel,iubire,amore,bondarel,nebunule,pisi,raule,mititelule etc.nu stiu eu de obicei nu imi poreclesc iubita.Multa bafta:*

| mutzy211 a răspuns:

Tzuku...

| Deea a răspuns:

Ioio laughing iubitzelu, beibii

| ՀԷՑ a răspuns:

Iubire, amore, amo, baby, beib', scumpu'...[eu astea le folosesc]love struck
fundita?:*

| AiLaiX a răspuns:

Piisoi >big grin

| katy1151 a răspuns:

Pisisad

| Girl1234566547 a răspuns:

Soricel!laughing) are efect pozitiv.iti garantezhappywinking

| AudImagini a răspuns:

Blahhh... gretos, honestly esti lipsita de imaginatie? or what?

| lyly1111114 a răspuns:

Amore myo galusca mea... etc