| nicoleee30 a întrebat:

Dati`mi idei de activitati pe care eu si iubitul meu sa le facem de Sf.Valentin :* Mersii big hug Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| AndiNyctophilia a răspuns:

Puteti merge la un restaurant, in parc, la un cinema sa vedeti un film, va puteti da cadouri, puteti juca ceva, noaptea puteti privi stelele, sau pur si simplu va puteti plimba prin orashappy

3 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Sex!

| Dia_5740 a răspuns:

Depinde si de cat timp sunteti impreuna. puteti organiza o cina romantica[daca si el este mai romantic],petale de trandafir,vin,alea,alea... daca nu este genul asta de baiat si nici tu nu esti,puteti iesi undeva in oras, la patinoar, intr-un club.vedeti voi unde v-ati distra mai bine. Distractie placuta:*!

| byfloryn22 a răspuns:

Pai puteti sa faceti multe impreuna, de ex. sa plecati intr-o excursie la munte, o noapte la hotel etc...