| Deea16Deutsa a întrebat:

Buna dati-mi va rog un sfat.Trebuie sa vina prietenul din strainatate vreau sa-i fac o supriza ce credeti ca i`as putea face.Va rog ajutati-ma.Mersi

Răspuns Câştigător
| catthshshshs a răspuns:

O seara romantica? Depinde si ce varste aveti si unde locuiti, daca aveti posibilitatea...Sau daca nu, o iesire in oras, la un film, la o pizza. Sunt o gramada de variante. Bafta!

| Deea16Deutsa explică (pentru catthshshshs):

La seara romantic ma gandeam si eu dar ma gand sa-i iau si ceva care sa poate pastra k amintire. Ink stam la parinti. si ma gandeam sa iau o camera la hotel si sa aranjez camera dinainte sa mergem noi

| catthshshshs a răspuns (pentru Deea16Deutsa):

E bine si cum zici tu. Bafta!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cât stă? Ar fii mai bine într-o pensiune! În această perioadă nu sunt foarte costisitoare! Cadou de efect ar fi o cruciuliţă de argint sau argintată, nu costă mult, ca apoi pe unde este să-şi aducă aminte cu drag de tine şi de timpul petrecut împreună! Să vă iubiţi la maxim!

| atotstiutorul007 a răspuns:

Cumperi o sticla de vin rosu, ii pui niste Furadan in pahar (are efect de Viagra, insa nu produce dependenta si e super eficace) si ai sa vezi ce turnura salbatica va lua seara!