| anonim_4396 a întrebat:

dati-va si voi cu parerea va rog. voi credeti ca iubitul meu avea motiv sa se supere pentru ca i-am zis ca mi-am facut facebook? adica nu credeti ca e cam absurd?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e "cam" absurd,e mai mult decat absurd!
El s-o fi gandit ca acum tu o sa vorbesti cu o multime de lume,ca vei fi abordata de diversi,ca vei posta fotografii si vor comenta...
E gelos si,sau nu stie ce si cum e facebook-ul,sau stie prea multe si nu are incredere in tine.
Sa-si faca si el cont,asa va putea vedea si cu cine discuti si ce faci!
Maine,poimaine iti va cere sa-i faci raport complet de activitate incepand cu ce ai mancat la micul dejun!
Posesivitatea si gelozia,in doze mici, pot fi chiar simpatice, dar totdeauna ce-i prea mult nu-i sanatos!

1 răspuns:
| sofia_8041 a răspuns:

Bineinteles ca nu avea nici un motiv.Toata lumea are facebook...reactia lui ii foarte absurda.