| bbbee a întrebat:

Fetelor,credeti ca like-urile date de iubitul vostru pe facebook pot fi un motiv de cearta, gelozie sau chiar despartire?

8 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Like-urile sunt like-uri; toti dau, ca-i la moda, sa ai cat mai multe; pot fi ate ca schimb, dc eu am primit, na si tie sau pur si simplu sa ma socializezi cu ceilalti.

| Madayna a răspuns:

Poate putina gelozie dar in nici un caz motiv de despartire.

| Blamely a răspuns:

Ar putea fi un motiv de gelozie, dar ceartă sau despărțire? Ce, omului nu-i poate plăcea nimic?

Răspuns utilizator avertizat
| eviltwinnn a răspuns:

Sigur ca da, baga urgent divort, azi un like, maine, o cerere de prietenie, uite asa evolueaza lucrurile, nu mai poti avea incredere in el.

| Iamnotme a răspuns:

Nu, nu cred că este un motiv de gelozie sau despărţire. E doar un ''like'', nu cred că ar trebui să te afecteze.

| Beccaaa a răspuns:

Nu chiar laughing Eu m-as simtii mandra ca ies cu cel mai "laicuit" baiat laughing

| Chawki a răspuns:

rolling on the floor)))))rolling on the floor)))