| rox13yy a întrebat:

dau fundita caruia imi explica de ce pe facebook numai pot accepta cererile pe care le primesc, si in plus nici nu mai pot da cereri de prietenie.Am o mie sh ceva de prieteni, dar stiu ca nu e aceasta problema, cine stie sa imi explice de ce...msss.scuze categoria, e cea mai accesata

Răspuns Câştigător
| degette_1911 a răspuns:

Rox pentru ca nu merge sa dai u add la foarte multi dintr`o data pe fb,or sa te blocheze o perioada sa mai dai u add,dar poti sa-ti dea alti add, pui o poza sexy si vor veni f f f multe add`uri ai sa vezi, garantat.

2 răspunsuri:
| rox13yy explică:

Mai,dar mi se da add dar nu pot accepta. ufff ce aiurea

| Daei a răspuns:

Pentru ca probabil trimis de curand prea multe cereri de prietenie si facebookul il considera abuz