| rox13yy a întrebat:

dau fundita caruia imi explica de ce pe facebook numai pot accepta cererile pe care le primesc, si in plus nici nu mai pot da cereri de prietenie.Am o mie sh ceva de prieteni, dar stiu ca nu e aceasta problema, cine stie sa imi explice de ce...msss

1 răspuns:
| ioana14 a răspuns:

Am auzit ca de la un anumit numar de prieteni nu mai ai voia sa ai si alti dar nu cred ca de la 1 mie si ceva sau e posibil sincer am uitat la ce numar se blocheaza partea asta:d