| EricaxD a întrebat:

Hei TPU, am o problema cu jocul IMVU...cei care joaca sigur stiu ca e jocul si un website. Asa, cererile de prietenie pe care le primesc sunt afisate doar pe website, nu si pe jocul in sinestraight face Stie careva cum as putea face ca acele cereri sa fie afisate in inbox-ul din joc, fara a mai fi nevoie sa intru pe site?

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Buna! Imvu s-a schimbat foarte mult in ultimul timp, nici eu nu le mai primesc in inbox deoarece s-a schimbat felu de a le primi.Nu poti face nimic in legatura cu asta. Sfat:Verifica-ti regulat profilul online, nu se stie cand cineva iti va da o cerere de prietenie.Bafta! PWP! Fundita?