| Anonim_7591 a întrebat:

Bunahappy dau fundita
Cum pot sa imi privatizez profilul pe facebook?[adica sa nu imi vada decat prietenii pozele si prietenii]-scuze categoria
plsspuppy dog eyes mersi anticipathappy

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Vezi la setari daca stii engleza is all ok la edit acount /settings cum *** e pe acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica vrei sa treci profilul de facebook pe numele tau si sa-l poti exploatahee hee
Blondele de duminicaday dreaming

| MsFirefly a răspuns:

Vezi ca ai in dreapta sus "Contul meu", chiar langa "acasa" si "profil". Dai click pe el si selectezi "setari de confidentialitate". Apoi la tabelul ala denumit "partajarea pe facebook" alegi personalizat si putin mai jos ai Personalizarea setarilor. Intri acolo si iti faci setarile cum vrei tu.