| AndreeaM1 a întrebat:

Cum fac ca pe facebook sa imi vada profilul,pozele, etc. numai prietenii? Funda. Scuze categoria.

8 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

In dreptul fiecarui album ai in dreapta o casuta si faci clic pe prieteni.

| AndreeaM1 explică (pentru viotedy):

Nu la asta ma refer, adica sa nu-mi vada deloc profilul. Nici postarile nici activitatile etc.

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna.Ca sa faci asta trebuie sa setezi contul de la inceput sau sa faci urmatorii pasi:

1.Intra pe contul tau.
2. Uita-te sus acolo, unde scrie numele contului, rubrica "Gaseste Prieteni", Acasa, Setarile contului si daca observi e si o ilustratie cu un lacat mic.
3.Da click pe acea ilustratie.
4.Da click pe "CINE POATE SA IMI VADA PROFILUL?"
5.Seteaza la rubrica "PRIETENI"

Fundabatting eyelashes

| SimionAlexandru a răspuns:

Acum e mult mai simplu.
Dupa ce te loghezi pe contul de facebook, ai in dreapta sus, un fel de lacat. Acolo iti apare "Who can see my stuff", si alegi "Friends"
Iti doresc o zi superba in continuare happy
Sper ca te-am ajutat

| AndreeaM1 explică:

Scrie doar: "Cine poate să-mi vadă lucurile?"
"Cine mă poate contacta?"
"Cum blochez o persoană care mă deranjează?"

| Alecsx25 a răspuns:

Setezi din contul meu, sa fie toate private.

| Cipri1993 a răspuns:

Dai click pe poza de profil, apoi pe editează.Iar aici faci setarea de rigoare(cum să se vadă profilul tău, public, doar prietenii, personalizat, doar tu, sau prieteni apropiați). Click apoi pe "editare terminată". Atât și nimic mai mult.

funda

| TantiHeroglifa a răspuns:

Il faci privat, dai la toate editeaza si in dreapta este o casuta unde selectezi doar prietenii, asa si la poze, nu e greu