| strazi1 a întrebat:

SAL ALL.........cum pun pe facebook ca profilul meu sa fie vazut doar de prieteni, sau eu, exemplu:

-atunci cand cineva imi acceseaza profilul sa nu imi vada nici PRIETENII nici pozele.

Dau FUNDA!
Scuze de postare, dar nu stiam in ce rubrica sa postezsad

Răspuns Câştigător
| AmaToaRea a răspuns:

Il faci privat happy

| strazi1 explică (pentru AmaToaRea):

Adica, nu le am, da mi detalii pls

| AmaToaRea a răspuns (pentru strazi1):

Te loghezi, in coltul din dreapta sus ai niste "casute" : Numele tau, Gaseste prieteni (find friends), Home si mai e ochestie micuta.Dai la chestia aia apoi la Privacy settings-Control your defaults privacy si acolo bifezi friends sau custom numai stiu nici eu exact!

| strazi1 explică (pentru AmaToaRea):

Incerc de vreo 2 ore dar nu ii dau de capat offf

| AmaToaRea a răspuns (pentru strazi1):

Mai explicita de atat nu cred ca pot fi straight face

| strazi1 explică (pentru AmaToaRea):

Mersi oricum, are ceva fb, dar nu stiu, oricum o sun pe sora mea in tara si rezolv eu, sperbig grin, dar iti dau fundita, macar atat happy

| AmaToaRea a răspuns (pentru strazi1):

Cum vrei.mersi