| RollShot a întrebat:

dau o petrecere de hallowen in data de 31.10.2011 si nu stiu ce decoratiuni de mana as pute face! as dori sa ma ajutati vreau niste linkuri dar nu cu poze! si cum sa le fac! plzz help! dau funda pe 1 luna! ajutorr

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Decoratiuni de mana? mai bine cumpara din magazin sunt mult mai faine decat le-ai face tu vreodatawinking

| Frumushica20001 a răspuns:

Mai,uite. eu te-as, sfatui sa pui ceva infricosator(pentru ca da, e seara de hallowen) de exemplu:o bratara cu cap de mort sau ceva negru in orice caz ceva scary.Multa bafta la petrecere.PWP:*

| Frumushica20001 a răspuns:

Pai nu stiu ceva scary(o bratara neagra cu cap de mort)ar fi o solutie! BYE PWP:*