| danyroxy02 a întrebat:

vreau sa va spun ca astazi este ziua surorii mele si ea mi-a spus sa-i fac ceva de mana si nu stiu ce. Ajutorr

4 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

O felicitare, o bratara a prieteniei facuta din ata ( handmade) ...sunt ff usor de facuthappy.(pentru mine care fac de 5 ani happy )

| andypandy_2709 a răspuns:

Poti sa ii faci o bratara a prieteniei, sau o felicitare, sau sa ii modifici nistehaine mai vechi pe placul ei, sa ii faci o palarie din carton (depinde de cati ani aveti) dar ce fai cv simplu si frumos ce crezi ca ii place ei ca doar sunteti surori :* fundita?

| Georgi2011 a răspuns:

Poti sa ii faci o bratara e ceva deosebit mai ales daca e facuta cu dragoste de cineva la care tii. Sper ca te-am ajutat si zii La multi ani si din partea mea :X

| ViperXd a răspuns:

Poti sa-i creiezi o rochie si sa-i spui La Multi Ani din partea mea