| Nicoletaa_9278 a întrebat:

de aproximativ 1 an si jumatate imi place de un baiat pe care l-am cunoscut la scoala(el venise in vizita la un coleg de-al meu). De cate ori ma vede se uita la mine atent.imi zambeste si imi trimite pupici prin aer nu stiu daca intelegeti...In fine.problema este ca parintii nostri se cunosc din`ainte ca noi sa ne fi nascut ...Mentionez ca intr-o zi eram eu cu 2 fete si el cu 2 baieti si a incercat sa ma ia in brate si a spus pe un ton usor ironic "ea e maa?". nu stiu ce sa mai zic sau sa mai fac. Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| Xanndra a răspuns:

Imprietenestete cu el! Si dupa aceea vezi ce incearca de la tine, ...Probabil ca e si ceva gen pf. mistowinking... Dar ai grija! Nu face tu primul pas lasa baiatulwinking tu fii finuta si vezi-ti de treaba ta nu suferii tu cu atat cat nul bagi in seama cu atat mai mult te va place! Aratai ca nu te indragostesti asa osorsi mai ales nu te indragostesti dupa niste pupici in aerrolling on the floorFii femeie! Sa ai mandrie!

2 răspunsuri:
| valyalexia a răspuns:

Este clar ca trebuie sa faci si tu pasul inainte pentru ca lui ii place de tine si nu are curajul necesar sa iti spuina acel lucru fii tu mai indrazneata chiar daca esti fata. sfatul meu este ca te place dar nu are curaj succes.:X:Xagatal tu pe el ca sigur este timid:*:*

| dedexxx a răspuns:

Pai ar tebui sa vorbesti cu el, sa vezi c simte si el pentru tine si daca amn2 va placeti e foarte bine, acorda-ti va o sansa la o reltie si sa vedeti ce iese, daca va place la amn2 cum decurge relatia, e foarte bine... fundita:d