| anonim_4396 a întrebat:

De cateva luni stau cu o fata in banca.Amandoi avem 14 ani.Inainte sa stam in banca numai ne salutam,dar acum am devenit prieteni buni.Ea are prieten.Dupa o luna ce am stat impreuna in banca a inceput sa imi zica si mie cum ii zice prietenului ei(ma alinta intr-un fel) si imi face chestii ce ii face si lui(adica imi face masaj pe spate laughing ).Stiu aceste chestii deoarece imi zice ea ca ii face si lui.Aproape in fiecare zi o mangai pe picior si imi zice ca ii place. Uneori ne mai prostim asa ca niste copiii mici,dar ne distram laughing.Si de foarte multe ori cand o strig(Iulia) ea imi zice ca de ce am strigat-o IUBI! ~x(, nu mi se pare ca se aseamana numele ei cu IUBI.Noi vorbim practic despre ORICE, nu conteaza. Avem foarte multe lucruri in comun.Multe persoane cred ca suntem impreuna pentru ca stam aproape tot timpul impreuna,mai putin cand sunt vorbele alea de fete laughing.Din cate imi dau eu seama ar fi sanse sa ma placa, dar eu nu vreau sa fim iubiti.Voi ce credeti? Astept pareri

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu vă preocupă școala la vîrsta voastră? Lăsati dragostea pentru cind ve ti fi pregătiti.

| rapidistzu a răspuns:

Ba,mai ia-ti 2, 3 prieteni, si il sariti pe ala de telefon, stergeti videoclipul si aia e...sau intreab-o pe fata asta unde are ala videoclipul happy
Bafta big grin

| SummerxD a răspuns:

Risti sa pierzi aceasta prietenie, incare, presupun, ca te simti bine, eu am patit-o, vezi tu ce faci dar gandeste si ce va fi dupa ce... veti incheia relatia., Bafta

| ByByEly a răspuns:

Eu as zice sa-i spui deoarece e cred ca si ea te place si poate ca vrea sa ti spuna dar ii e rusine fi cavaler si fa tu primul pas

| macelarik a răspuns:

Pai ori te place si vrea sa afle daca o placi si tu ca se desparta de actualul iubit ori fetei ii place sa bata la 2 capete cum am patit-o eu recent

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru macelarik):

Saptamana aceasta s-a certat cu iubitul ei.Si am facut schimb de locuri cu prietena ei cea mai buna ca sa vorbeasca.Ea sta in fata noastra.Am auzit-o cum spune: Mi-o zis ca daca nu ma intorc la el trimite la toata lumea.Prietena ei spunea asa: Nu cred ca ii asa nesimtit sa te santajeze acum cu videoclipu' ala.
Ma gandesc ca poate or fi facut dragoste, pentru ca sunt de un an si 3 luni impreuna si tipul are vreo 16, aproape 17. Tipu' ii ceva de genu': Daca mai vorbesti cu ea ii zic la colegu' meu sa te bata.
A vrut sa ma bata pentru faptul ca m-am dus cu ea si cu inca o prietena sa ii ia un cadou.

| macelarik a răspuns:

Inseamna ca fata te place dar ii e frica de acel lucru cu care este santajata si daca zici ca tipul este un gen mai agresiv eu zic ca tu trebuie sa decizi ce vei face in continuare deoarece dintii tai sunt la mijloc

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru macelarik):

Ii din ala cu fite de 2 lei.Mi-a zis ca saptamana asta s-au certat pana la ora 2 noaptea.Toate prietenele ei ii spun ca daca un baiat le-ar face asa ceva s-ar despartii de el si ele o sfatuiesc sa faca asta, dar ea nu vrea.Cred ca din cauza cu filmul.

| macelarik a răspuns:

Incearca sa discuti cu ea si sa ii impartasesti sentimentele...

| pupupi a răspuns:

Si eu fac la fel...desi aveam iubit eu ma dadeam la un coleg:glumim si el are impresia ca il plac. poate nu se poate potoli si e posibil sa-i placa de tine...dar din moment ce vorbeste despre prietenul ei, inseamna ca vrea oarecum sa pastreze distanta fata de tine

| asdfghjklasdfghjklqwertyuiop a răspuns (pentru pupupi):

Despre prietenul ei am vorbit doar de vreo 2 ori, in rest doar cu prietena ei mai vorbeste.

| 17noiembrie a răspuns:

No. Fu*ă-vă dumniezo pe amândoi.