| anonim_4396 a întrebat:

Din februarie stau cu o fata in banca.Pana atunci nu ne bagam in seama, doar ne salutam.Ea are prieten si sunt de 1 an si 3 luni impreuna.
De cand stam in banca ne intelegem foarte bine si am descoperit ca avem foarte multe lucruri in comun.Am devenit destul de apropiati, poate prea apropiati! Multi cred ca suntem impreuna pentru ca ne comportam de parca am fi.Eu o mangai pe picior,pe spate, pe mana si ma joc in parul ei.Ea ma mangaie pe picior si ma pisca uneori.Uneori ne gadilam si ne prostim ca niste copii mici. Uneori cand o strig(o cheama Iulia) zice ca am strigat-o iubi!? Cateodata ma prinde de mana si cand o intreb ca de ce m-a prins imi zice ca nu stie si zambeste si uneori ne uitam in ochii celuilalt.Ieri i-am zis ca nici cu o iubita nu m-as intelege asa bine si a zambit cand a auzit.Cand se cearta(foarte des) cu iubitul ei o consolez si ii zic ca poate sa planga pe umarul meu.
Noi vorbim despre ORICE! Cand vorbim nu exista bariere intre subiecte.In preajma mea nu prea vorbeste despre iubitul ei.
La scoala suntem 95% din timp impreuna si in pauze cu alti colegi.Singurul lucru pe care nu il facem este sa vorbim si in afara scolii si cand o fac o intreb despre o tema sau ceva de genu' si invers.
Vinerea asta m-a strigat cu numele prietenului ei si cand am intrebat-o de ce nu mi-a zis nimic.
Cu nici un baiat din clasa nu se intelege atat de bine si nu face chestile pe care le face cu mine.Cand am intrebat-o daca face acele lucruri si cu prietenul ei care le face cu mine,a spus ca da si ca nu il lasa sa ii faca in par pentru ca el nu stie si ca numai eu ii fac cum ii place.
Niste prietene de ale ei ne-au spus ca ne-ar sta bine impreuna, dar asta o fost mai demult cand nu ne cunosteam asa bine(prin toamna).
Eu cred ca ma place.
Voi ce parere aveti?
PS:Amandoi avem 14 ani si prietenul ei are 16.Prietenul ei ma uraste pentru ca atunci cand o intreba ce face ii zice ca vorbeste cu mine.

3 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

Cred ca te place, merita macar sa incerci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow laughing))) E clar chimie intre voi doi happy Dar incearca, daca poti, sa nu grabesti lucrurile tongue Continua asa putin, dar nu mult, pentru ca daca continui mult timp, s-ar putea sa faca ea primul pas, iar fostul ei iubit sa se razbune pe ea happy. Ai putea, ca sa fi sigur, daca ai ceva de genu prin clasa: un prieten de-al tau sa fie prieten/iubit cu o prietena de-a ei, si sa ii spui prietenului tau sa ii zica prietenei ei sa o intrebe pe fata pe care o placi, cea din banca cu tine, daca te place happy Sper ca ti-am dat un sfat bun tongue Iti urez multa bafta cu ea happy

PS: Ai grija mereu la fostul ei iubit (Sau la cel de 16 ani de care ziceai tu) Se poate razbuna pe tine sau pe ea, oricandwinking Ai grija mereu sa fii in public, sa fie mai multi pe langa tinewinking (Ca si martori, in caz ca se intampla ceva tongue) happy Bafta wave

| NnDWtf a răspuns:

Eu zic sa te muti din banca daca nu vrei sa ajungi cu umflaturi pe fata.