| Andia0 a întrebat:

De câteva săptămâni am inceput să mă masturbez la duș. Dar nu cu obiectul, dusul in sine, ci cu apa. Cu jetul de apa pe clitoris, labii, zona aceea.
De atunci, observ că imediat după zona este puțin umflata. Credeți că e ceva in neregula sau doar de la apa prea caldă și presiunea ei? Menționez că am 22 de ani.
Mulțumesc mult!

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu zic sa iti cauti un partener de viata si de duș. Este mult mai placut decat ce faci tu.

| Andia0 explică (pentru darrio2007):

Așa e, doar că e cam greu. Nu mai vreau joaca. Iar în zilele astea, cam greu găsești pe cineva serios

| darrio2007 a răspuns (pentru Andia0):

Mi se pare că nici nu ai căutat. Ai totusi o varstă. Nu te grabesc. Este doar o parere personala.

| Andia0 explică (pentru darrio2007):

Îți dai seama că am avut relații și am căutat tongue
Apreciez oricum părerile personale

| RoCkKiD a răspuns:

Nu bre, cand esti excitata mai mult sange este impins catre zona aia asa ca se umfa putin. Dupa ce trece excitarea revi la normal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Labiile ''pasaricii'' tale se tumefiaza in acea situatie, ca urmare a faptului ca apa este proiectata cu presiune asupra zonei vulvare si a labiilor in parte, produce un efect similar cu cel al masajului aplicat asupra muschilor in general. Este absolut normal sa se produca efectul de tonifiere a muschilor prin tumefierea lor. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

E totul normal. Bucură-te de senzații și nu te lăsa!

| siriusblack98 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti faci un prieten ca nu merge asa. Daca ai ajuns sa te masturbezi cu apa e grava treaba laughing

| Andia0 explică (pentru siriusblack98):

Pai așa obțin cele mai bune rezultate tongue altfel de masturbare nu mă ajuta.
Dar nu contest ce ai spus legat de iubit

| Notmyaccount a răspuns (pentru siriusblack98):

Si eu faceam asa... La 11 ani?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Notmyaccount):

Tu ma intrebi pe mine sau ce spui este o afirmatie? De fapt, nu raspunde nici nu vreau sa stiu ce naiba spui acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Edyy5555 a răspuns:

Salut presiunea de apa si duritatea produce inflamatia labiilor si de aceea circulatia sangelui la apa calda creste