| Flori567 a întrebat:

De ce am mâncărimi in zona buricului? Si parca imi e puțin umflata burta in partea de jos.
Nu cred ca e vorba de o sarcina. Am avut menstruație in primele 3 luni de la contactul sexual protejat.
Dar nu înțeleg de ce imi e umflata burta in partea de jos.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care exista suspiciuni in privinta posibilitatii ca sanatatea sa fie afectata de o boala reala sau doar presupusa, se impune prezentarea de urgenta la cabinetul medicului de familie pentru consultatia medicala gratuita pe baza cardului de sanatate. De asemenea se poate afirma cu certitudine si fara teama de a gresi ca in urma unui sex protejat si dupa producerea ulterioara a 3 menstruatii succesive, existenta unei sarcini chiar si ipotetice se poate considera ca fiind in mod absolut sigur IMPOSIBILA. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Mergi la medicul de familie si explica-i care este situatia si el iti va spune care este cauza acestor mancarimi.