| Flori568 a întrebat:

Daca am avut menstruație in primele 3 luni de la contactul sexual protejat. A venit in ziua calculata, numai ca in Octombrie mi-a întârziat cu o zi. De obicei ma ținea 5 zile, acum ma tine 6. A fost exact cum trebuia, adică am avut dureri când mi-a venit. Numai ca a fost puțin mai abundentă, cred. Observasem niste cheaguri.
E normal sau e posibil sa fiu însărcinată?
Am facut marți un test de sarcina si e negativ. Contactul sexual l-am avut pe 6 Septembrie

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata

| Durassica22 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruația nu poti fii insarcinata mai ales daca contactul sexual a fost protejat

| Georgiana_Geo_1998_LHL1 a răspuns:

Nu esti insarcinata....Stai linistita