| anonim_4396 a întrebat:

Bună.

De ce băieții se supără când fata nu are chef de sex sau îl refuză din diferite motive?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

"Fata nu are chef de sex sau îl refuză din diferite motive" = deja e plictisită de el, (probabil pentru că el nu performează cum trebuie), a dispărul "flama", mai stă cu el doar din lipsă de ceva mai bun sau pentru că e mult prea complicată o ruptură.
Dacă n-ar fi așa, n-ar exista femei care să aibă întotdeauna chef și să nu refuze niciodată, dacă sunt cu partenerul potrivit.
Dar există. Îți garantez.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca sunt prosti, sau pentru ca nu-i intereseaza decat sexul cu acea persoana, nepasandu-le de sentimente.

| corbulalbrosu a răspuns:

Oare intrebarea ta chiar necesita o explicatie? Din moment ce unicul raspuns este cat se poate... evident. big grin

| Crackman a răspuns:

Poate avea si el nevoie de detensionare si tu nu vrei. Tot odata scapi si tu de streswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar baietii cu frustrări se supăra dacă "fata nu are chef de sex" pana la urma e i acțiune care ar trebui sa fie plăcută pentru amundoi, dacă fata nu vrea, asta e, amâni pentru altădată fără supărare, eu niciodată nu m-am supărat din cauza asta pentru ca stiu și eu cum e sa nu ai chef sa o faci și mai mult ca sigur e nasol sa faci un sex doar de dragul persoanei de lângă tine, plus ca nici nu mi-ar placea sa stiu ca ea mu vrea și ca o facem doar pentru ca vreau eu.

| JustStitch a răspuns:

Pentu ca sunt obsedati de sex si doar asta cauta de la aceeasta

| doctorrusen a răspuns:

De prosti

| Beatrice077 a răspuns:

Pentru că sunt niște obsedați după sex și nu se gândesc și la fata, doar la persoana lor.