| justme2226 a întrebat:

De ce băieţii când beau au un chef mare de făcut sex? Și de ce ei beau înainte ca să facă sex? Vreau un răspuns concret! O zi bună!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic ca dimpotriva, cand beau mai mult nu mai am niciun chef, sunt adormit si fara chef de sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Beau pentru ca sunt emotivi si atunci isi fac curaj.
Baiul este ca, daca beau prea mult, risca sa nu li se mai scoale si nu pot face nimic.

| SkyPilot a răspuns:

Devin mai curajosi si indraznesc sa faca propuneri fetelor.

| alina2k18 a răspuns:

Sunt mai dezinhibatiwinking au mai mult curaj.
De asta.

| Negoiu a răspuns:

La băutură apare excitarea celulei nervoase, starea de euforie, etc! Nu ştiai de chelneriţe că sunt „cele mai frumoase femei"? Apare excitaţia sexuală, dezinhibarea, curajul exagerat, etc. Vinul roşu şi coniacul sunt benefice în privinţa unei partide de sex iar berea, din cauza hameiului, scade de obicei potenţa.

| RAY a răspuns (pentru Negoiu):

Like,un raspuns stiintific, bun

| doctorandus a răspuns (pentru Negoiu):

1. Starea de betie este certata cu potenta.

2. Daca bei bere fara alcool trebuie sa bei un butoi intreg odata ca sa nu ti se mai scoale.

| Treaem24 a răspuns:

Simplu ca sa reziste mai mult de aia beau baieti

| Tpufan123 a răspuns:

Devenim relaxati si ne creste pofta de "relaxare?" Cred...