| pipluup a întrebat:

De ce este asa de important pentru baietii sanii unei fete?

Răspuns Câştigător
| kiddo3mâncaţiaş a răspuns:

Pentru ca sunt ca doi pepeni, si tuturor le plac pepenii laughing.

6 răspunsuri:
| scumpikxa a răspuns:

Pentru ca sanii exprima feminitate. Si ei au picioare, maini, cap, urechi dar sani avem doar noi.

| Azµre a răspuns:

Sânii sunt una dintre primele atracții pe care băieții le adoră pe lângă fund, picioare și așa mai departe. Tot odată sânii sunt și podoabele naturale ale femeii cu care aceasta se poate lăuda, în sensul bun ak cuvântului, cu care poate atrage persoanele de sex masculin.
În rest cred că știi rolul sânilor în viața unei femei, în afară de a alăpta copii, sânii sunt și jucăriile bărbaților, suzeta pe care au pierdut-o când erau copii mici.

| Azµre a răspuns:

Am uitat să precizez nu contează mărimea! Pentru majoritatea bărbaților nu contează mărimea, un studiu arată cum mulți din ei preferă sânii mici și tari decât cei mari și lăsați. Tot odată din propria experiență prefer sânii mici. Sunt mult mai gingași și mai atrăgători.

| pipluup explică (pentru Azµre):

Si ce e asa de urat daca o fata are sanii lasati?

| Azµre a răspuns (pentru pipluup):

Mie nu-mi plac, acum dacă altora le place problema lor thinking, Dacă acum îi au lăsați mai încolo merg cu ei după gât. Fiecare cu concepția și părerea lui. Acum ce înțelegi tu prin lăsați.

| diana26 a răspuns:

Eu sunt fata, dar cred ca nu toti baietii sunt la fel....desigur, majoritatea baietilor de asta sunt interesati pentru ca le place sa pipaie fetele, asa isi arata ei afectiunea (nu toti)