| randy93333 a întrebat:

Dacă noi băieții ne uitam la sânii, fundul unei fete, ele la ce se uita când vad un băiat?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La prohab.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La portofel sa vada daca i plin

| RAY a răspuns:

Si daca fundul e super si fata e urata ce faci, intelegi,conteaza fata aia e primul loc,simetria fetei,vocea profunda,mirosul de mascul viril,bratele,inaltimea, fara burta, gambele, inteligenta, sa fie carismatic, sa fie social, popular

| Mihai931 a răspuns (pentru RAY):

An intalnit in facultate pe una care zicea ca ii place mult la prietenul lui ca are fundul bombat iar pe strada mai vedeam cupluri imbratisate si unele isi tineau partenerii de fund... sa fie doar o intamplare sau la multe le plac astfel de baieti?

| RAY a răspuns (pentru Mihai931):

Nu sunt femeie mann

| Violleta2022 a răspuns:

La fata si aspectul exterior al baietilor, fiindca altceva nu se vede in exterior.

| Hammurabi a răspuns:

Unele la față.
Altele la corp.
Altele la îmbrăcăminte.
Altele la portofel.
Altele la mașină.
Altele la inteligență.

După cât o duce capul pe fiecare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mâini și încălțăminte se uita, dar nu e o regula, au trecut fete random pe strada pe lângă mine care se uitau direct la stromeleag. Dacă ești îmbrăcat ok, ai o freza făina și ești curat doar personalitatea și caracterul va fi fundamental in a te place, evident și inteligenta respectiv cea emoțională.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una mă uit la ochi, să văd ce exprimă.

| Kiran a răspuns:

Depinde de fiecare ideologie a unei fete. de obicei se uita sa vada daca arati dragut - Față, dupa fund, brate, abdomen, spate, pectorali, s-a.m.d

| cehos69 a răspuns:

Față, îmbrăcăminte și atitudinea pe care o emani si evident se mai uita la ceva da e sub pantaloni happy

| Ambersfichi a răspuns:

La mai multe aspecte. Sexual și fizic la mâini, fata, construcția corpului, sub abdomenhappy, dacă nu are tricou la abdomen, la brațe
/AS

| BogdanEminovici a răspuns:

La nivelul de inteligență.

| leopessi a răspuns:

La suflet!(0, 8 neindoita)