| tilll a întrebat:

de ce nu merge blogger? cand se va remedia problema? fundahappy

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Isi schimba versiunea cu o alta versiune mai stabila!
Blogger Serviciul Probleme
Ne pare foarte rău că utilizatorii sunt în imposibilitatea de a publica pe Blogger chiar acum. Am revenit la o versiune de mentenanţă, din noaptea trecută şi, ca urmare, posturi şi comentarii de la toţi utilizatorii făcute după 7:37 PDT la 11 mai 2011 au fost eliminate. Din nou, ne cerem scuze că sa întâmplat acest lucru şi inginerii noştri lucrează din greu pentru a reveni la normal pe Blogger şi a restabili mesajele si comentariile tale. Vom publica un raport o dată cu acest lucru complet.

-Echipa Blogger

| worsakeend a răspuns:

A dat faliment laughinggata cu blogurile