| MaraMra10 a întrebat:

Buna! De ce soțul / iubitul se uita pe ascuns la filme porno?

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ca sa nu-l vada nimeni.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca nu ești sexy și nu îl satisfaci

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Întreaba l

| MarianWLF a răspuns:

Are nevoie de mai mult si poate ii este rusine sa iti spuna, comunicarea e cheia, decat sa stea pe ascuns la porno ati putea face in loc sa stati degeaba in pat, daca nu ii oferi destul va cauta in alte parti.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E cineva care se uită in public la filme porno?

| Violleta2022 a răspuns:

Doar ca sa se autosatisfaca cu mana lui.

| mihai69 a răspuns:

De fraier. Ar trebui să vă uitați împreună.

| doctorandus a răspuns:

Daca se uita pe ascuns la porno casnicia voastra nu va dura. Solutia: uitati-va impreuna la porno.

| dullcat a răspuns:

Buna.Asta ramane sa-l intrebi pe el, nu crezi? Cu siguranta simte nevoie de stimulare in plus, pe langa viata sexuala pe care o aveti/sau nu o aveti deja.

| Emilian65 a răspuns:

Vorbește cu el. Să-ți spună de ce face acest lucru.

| troleibuz a răspuns:

Pentru ca e tulburat mintal.

| Celdrept a răspuns:

Toți fac asta nu e un caz singular

| FindMyName a răspuns:

Vorbește cu el. De ce ne spui nouă?
Comunicarea e cheia într-o relație, întreabă-l și discutați voi pe urmă.

| KaiSmile27 a răspuns:

Că nu faci sex tu cu el