| Emilia1015 a întrebat:

De Crăciun vreau să-i fac un cadou iubitului meu, doar că nu prea am idei. Mă poate ajuta cineva cu sugestii? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

O carte de citit.

| theillusoryman a răspuns:

Blowjob sau handjob, tu alegi.

| Kayn221 a răspuns:

Buna! Ia ceva care aminteste de Craciun. in tema. De exemplu. niste papuci de casa cu reni sau altceva... boxeri cu imprimeu de Craciun. un fular dragut. Nu iti sugerez parfumuri sau alte din astea. pentru c asta ii poti da de ziua lui. Ceva care e in tema cu perioada asta e alegerea perfecta