| ViolaTM a întrebat:

De curând am inceput o relaţie cu cel mai bun prieten din copilărie.
Din partea mea nu e chimie, nu e atracţie sexuală. Din partea lui da.
Sincer ţin la el dar în pat nu pot nimic cu el. Ştiu că e un tip ok şi că ar fi iubitul ideal.
Cum pot să funcţionez totuşi şi sexual cu el?
Există ceva pastile care excită femeile? Am căutat pe net dar am găsit doar tartamente pentru cele care sunt frigide, cauze, gen estrogen scăzut şi nu e cazul.

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Nu se poate face nimic, daca nu te atrage nu ai ce sa faci, in timp tot o sa te desparti de el, Mai bine lasa-l ca sa isi gaseasca persoana potrivita, si tu la fel.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Atractia fizica nu se poate cauza, dovedesti faptul ca in lipsa atractiei degeaba are un suflet bun, se comporta frumos cu tine daca lipseste atractia fizica nu ai ce face

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista asa ceva. happy Insa ai putea incerca pur si simplu pentru a-ti da seama daca intr-adevar nu apare si in continuare nu va exista nicio atractivitate. Incercarea moarte n-are. Succes! Sanatate!

| xShadowCatalin a răspuns:

Încearcă pur și simplu să o faci odată, chiar si daca nu te atrage, si vezi cum te simti dupa, adica daca ti-a placut, daca nu, ii spui sincer parerea, si rezolvati cumva... daca faci sex cu el 'fortat' (adica sa iei pastile sau altele) niciodata nu o sa il iubesti cu adevarat 'in pat'