| pinner43 a întrebat:

Imi spuneti si mie tehnica clasica de masturbare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista tehnica de masturbare, exista inventie personala asa cum prefera fiecare si cum se simte bine.
Uita-te la materiale pornografice si vezi acolo cum se auto-satisfac labagii, ca sigur aice alege.

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tehnica clasica? nu este pe cursuri si pe tehnici
fiecare cum isi dezvolta tehnica proprie, aici nu ai un sensei ca la arte martiale;)

mai jos ai tehnica "dimineata cand ma scol, frec gondola de control";)

https://www.youtube.com/watch?v=gd5r5NCQgNw

| dullcat a răspuns:

Cu siguranta intuiesti tu si te prinzi pe parcurs, nu ai nevoie de indicatii/instructiuni.Have fun si pastreaza mereu o igiena corespunzatoare.

| vasileparnaie a răspuns:

Iti bagi degetele in ***

| Lupică27 a răspuns (pentru vasileparnaie):

Aveam un coleg de scarbici care avea o vorba, atat are omu o viata si o gaura in cur laughing)

| Alfheimr a răspuns:

Recomand cu incredere presiunea pe prostata. spor!

| GamiOHannis a răspuns:

Mîna stîngă/dreaptă la frecat și cealaltă mînă la mîngâiat la oițe.

| GamiOHannis a răspuns (pentru GamiOHannis):

Testat și certificat de mine personal.
De Președintele vostru imbecil