| anonim_4396 a întrebat:

De curand am inceput sa vorbesc cu un baiat dragut pe facebook.Si avem,ca sa zic asa, o relatie la distanta.Nu prea avem cum sa ne si vedem pt ca suntem la distanta foarte mare unul de altul.Tot timpul ma alinta,imi spune ca sunt frumoasa,ca arat super, ca ii place cum gandesc si ca ma considera o femeie adevarata.Si mie imi place de el.M-a pune mereu sa ii trimit fotografii cu mine si ma cauta tot timpul. Poate ca am gresit, dar i-am trimis cateva poze mai sexy cu mine si era foarte incantat.Eu il cunosc,am facut scoala impreuna,doar ca acum suntem la distanta.E un baiat de treaba si e destul de la locul lui,cu bun simt.El insista foarte mult sa ne vedem,sa vina la mine. Vrea de altfel sa ne mutam impreuna, ceea ce mi se pare ciudat.Credeti ca vrea ceva serios?

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa vedeti cum va intelegeti si in realitate. Asculta-ma pe mine ca oricand puteti sa va certati. Vorbesc si eu cu destui baieti asa, si credeam ca nu o sa ne certam niciodata. Dar din faze banale ei se supara. Pac! Se duce totu dracu. Intelegi? Ar trebui sa vezi in realitate cum te intelegi cu el, si sa vezi ce fel de baiat e cu adevarat! Sa vezi dincolo de aparente. Daca va mutati impreuna e o responsabilitate foarte mare, sa stii! Nu e usoara o relatie in doi, trebuie sa stii asta! Nici intr-o viata nu ajungi sa cunosti cu adevarat o persoana.Deci orice ai alege, ai grija in jurul tau, ai grija cu el! Succes! P.s: o relatie nu se face de la distanta, si nu va merge niciodata, crede-ma.

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

... valeu

| Otto2014 a răspuns:

Cauta un baiat care sta pe la tine pe acolo.
Ala sta prea departe, si n-o sa mearga bine relatia.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Ce varsta ai? Doar nu vrei sa te muti d acasa la 14 ani, nu? happy Relatiile la distanta nu merg intotdeauna, dar daca tu simti ceva puternic pentru el, bine este viata ta. happy Faza cu pozele sexy, nu prea e ok, am vazut diverse stiri cu fete care au trimis poze sexy si au de platit ca sa nu le posteze baiatu' pe net. Esti sigura ca nu le-a postat deja pe net? Bafta! happy

| TheImpaler a răspuns:

Nici n-ati inceput o relatie, si sa va mutate impreuna? nu e cam mult din prima? si nu mai trimite poze sexy cu tine cuiva, ca pe urma te vezi pe net si nu stii de undewinking (trimite-ne si noua big grin )