| anonim_4396 a întrebat:

Buna de curand m-am cuplat cu o fata. aceasta mi-a spus ca numai e virgina etc. dupa 2-3 luni de relatie ea tot bate apropouri de sex.
Acum mi-a zis daca vreau sa vina de revelion la mine acasa thinking precizez ca eu am 15 ani ea 16 ani.

Nu stiu. daca e cazul sa facem sex e ok la varsta asta? precizez ca e dezvoltata la corp, si logic ca o sa o facem protejat.

Răspuns Câştigător
| DDoctorita a răspuns:

Buna MetharonBoy34.

Off doamne, chiar nu va inteleg. De ce atata graba pentru sex? In ziua de azi nu se mai stie cuvantul ''iubire''?

Fetele se dezvolta mult mai repede ca si baietii. Daca zice ca nu mai e, si in plus pare si dezvoltata... intrebarea mea pentru tine e... chiar vrei sa ai o relatie cu ea? Tine cont ca are doar 16 anisori, deci cand a pierdut virginitatea? la 14? OF

Cautati o fata cumsecade, ca tu pari un baiat bun.

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ba va plangeti ca sunteti cu tipe care nu vor sa faca sex de la varsta asta, ba va plangeti ca ea vrea si voi nu prea. Of doamne...

| Emilian65 a răspuns:

Ai rabdare sa o cunosti mai bine. Daca ea este insarcinata cu altul? Daca faci sex cu ea, zice ca este copilul tau.

| Felys a răspuns:

Esti prea tanar pentru asa ceva si ea la fel,chiar daca faceti protejat se pot intampla si accidente, din ce spui tu ea nu e virgina dar tu da, presupun ca pana la urma te va corupe si pe tine, ispita e prea mare, nu e ok pentru nici unul dintre voi sa faceti sex dar atunci cand urla hormonii in voi sunt greu de stapanit

| Danysan a răspuns:

Daca si tu iti doresti asta de ce nu -Doar esti Baiat amice.Ideea e sa vrea si ea.Din punct de vedere medical nu este indicat nici pentr-u tine nici pentr-u ea, deoarece nu sunteti dezvoltati destul.In loc sa va jucati cu, globulete voua va arde de prostioare. Glumesc!

| Cristiann25 a răspuns:

Fa-o cu ea si las-o!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai cuminte omule, mai ai putin si pleci la soru'ta in Anglia, daca asta a ramas insarcinata cu altul si o sa cada beleaua pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea vrea, tu vrei, toata lumea vrea. Cumpara un pachet de prezervative si incuiati-va in casa.