| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-a alunecat degetul in vagin cand ma spalam.Mai sunt virgina? imi puteti spune cum nu mai sunt virgina? dau funda pe un alt cont de'al meu!

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, esti virgina pana vei avea contact sexual cu un partener. Nu poti da fundita de pe alt cont.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cum pnm sa alunece?hee hee

Mai bine spune ca l-ai bagat tu acolo!

Esti si nu preabig grin

| Dizzydizz a răspuns:

Daca ti-a curs sange numai esti dar daca nu a curs atunci totul e ok

| irina20 a răspuns:

Cum de ti-a alunecat?
Daca a intrat adanc, e posibil. Dar nu cred ca e cazul...

| VodkaCoca a răspuns:

Hahahahah, ce am ras, cica "De curand mi-a alunecat degetul in vagin", eu cred ca ti'a alunecat intentionat laughing).

| εїз a răspuns:

Bai fato? tu gandesti? Logic ca mai esti virgina! odata ce nu ai sangerat si nu ti s-a rupt himenul! Aolo. fato. tu ai mai mult de 12 ani?

| 2696 a răspuns:

Mda...nu are cum sa-ti alunece degetu in vagin ( zi mai bine ca te-ai masturbat) una la mana, a doua la mana- himenul nu se rupe asa de usor cum crezi tu si trebuie sa bagi foarte adanc degetu so stai linistitawinking

| 2696 a răspuns:

Cupidon- pai presupun ca degetu nu avea cum sa ajunga mai mult de 3 cm...

| DrPedobear a răspuns:

:O cati ani ai? ideal ar fi sa consulti un specialist. ofer consiliere gratuita, contacteaza-ma!

| beka a răspuns:

Nu te poti dezvirgina cu degetulbig grin...numai daca are vreo 12-14 cm, pun pariu ca nu "ti-a alunecat"mai mult d 5-6 cmhee hee

| mutty a răspuns:

Dar ce deget ai Iubire? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfuuu... asa usor aluneca un degetel in vaginul unei fete virgine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu ce ai zis? "ups, a alunecat!" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@deya-ce inseamna foarte adanc. 30. 40. 50 cm?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca ti-a alunecat intentoinat mai bine zii ca vrei sa faci sex