| daiannaa a întrebat:

Daca sunt virgina este posibil sa imi intre tot degetul din mijlok in vagin?"

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, un himen normal permit prin orificiul sau trecerea unui deget.

| EuCuTine a răspuns:

Da pentru ca himenul este elastic, dar vezi sa nu il fortezi prea mult ca nu este guma de mestecat. Nu trebuie sa bagi degetul pentru placeriwinking

| lplostonyou a răspuns:

Daca te straduiesti prea tare dahappy

| purenerve a răspuns:

Da doar daca vaginul tau este elastic sau daca ai facut deja sex chair daca a fost fara sa-ti dai seamalaughingsau ti s-a rupt himenul si nu tiai dat seama

| FashionDiva a răspuns:

Desigur, intra toata mana daca te chinui, chiar si un cap de chelios!

| alex16tm a răspuns:

Ia-ti adio, nu mai esti virgina de mult timp