| spawni a întrebat:

De la prima intalnire o pot intreba pe o fata daca vrem sa avem o relatie sau nu? Voi cum ati procedat?

9 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu te grabii, ai timp sa-i ceri prietenia la a-2-a intalnire sau cand e momentul potrivit, poate de la prima intalnire ea isi face o parere gen mai ' prostuta' adica, poate nu te-ar placea si na tu o intrebi si dupa te vei simtii aiurea, mai bine lasi sa decurga totul bine in prima intalnire si dupa cand o sa ajungi acasa o suni, vb cu ea pe mess si o intrebi asa daca te place, daca i-a placut intalnirea, daca o sa zica ca da, la a-2-a intalnire o sa stii ce sa faci, bafta la intalnire

| MadRaven a răspuns:

Daca exista a2a intalnire, e clar ca ea vre o relatie.
Inearca sa o saruti si vezi cum reactooneaza
Baftă!

| SoloPC a răspuns:

E zic sa nu zici pentru ca daca o intrebi de la prima intalnire o sa pari un disperat!

| CatzPopularity a răspuns:

Depinde de fata. Unele te resping altele nu.
Adica gandeste-te la felul ei de a fi. Daca ai fi in locul ei ce ai face?
E grea treaba asta, dar merita sa risti... Unele pot raspunde "Vai, credeam ca nu o sa ma mai intrebi!"
iar altele "Mmmm...Pai nu stiu"
Dar parerea mea, este: Pai daca a zis "Da" cand ai invitat-o la intalnire, trebuia sa se gandeasca la asta, deci nu te invinovati daca nu iese asa cum vrei. SPER CA AM AJUTAT

| blackyblack a răspuns:

Pai du-te la intalnire si eu zic ca nu e nevoie sa ii ceri prietenia.Totul o sa decurga de la sine, iar daca va vedeti de mai multe ori si incepeti sa tineti unul la celalalt, inseamna ca aveti o reliatie.Totul vine de la sine! Succes.

| anonimul29 a răspuns:

Sincer cand ma duc la o intalnire o sarut o alea alea o tin in brate si alte chestii si la sf nu o int nimic ii zici doar " maine tot aici la aceiasi ora" si nu o lasi sa zica nimic in momentul cand vrea sa ti rasp o saruti si o sa te plac ea din prima iti zic eu! Funda!?love struck

| ioanamaria2001 a răspuns:

Eu cred ca nu poti s-o intrebi pe acea fata de la prima intalnire, as spune sa va mai cunoasteti, sa mai iesiti in oras, si daca esti sigur ca o spune-i-o.

| Mikii193 a răspuns:

Nu trebuie sa o intrebi, la prima intalnite trebuie sa te porti frumos cu ea si sa ii arati ca iti place de ea (potisa o mangai, sa o ti in brate si la finalul intalniri poti sa o si saruti).

| Mikii193 a răspuns:

Nu trebuie sa o intrebi, la prima intalnire trebuie sa ii dai cat mai multa atentie si sa ii arati ca iti place de ea (poti sa o ti in brate, sa o mangai si sa o saruti la final)