| RalucaAndreea890 a întrebat:

De o luna ma intalnesc intamplator pe strada cu un baiat si de fiecare data se uita insistent la mine si de doua ori si- muscat buza de jos cand m-a vazut si isi aranjeaza parul. L-am cautat pe Facebook zilele astea si l-am gasit si i-am trimis cerere de prietenie si mi-a acceptat-o, iar dupa trei zile a intrat pe mine si am vorbit.
Ce ziceti ma place?

Dau funda

Răspuns Câştigător
| fatacurioasa15 a răspuns:

Eu zic ca te place, dar trebuie sa ai grija si multa rabdare, lasa-l sa-ti castige increderea, nu i-o oferi.

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Eh, nu te place, adica, nu in sensul i ncare crezi tu. Te vede ca pe o carne apetisanta pe care vrea sa o guste. Nu cred ca e un tip serios, deloc! Asa ca, daca vrei o aventura misto, el e omul tau! Daca vrei ceva mai serios... ai motive sa fi sceptica!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Faptul ca sia muscat buza inferioara denota ca vrea sa rupa patul cu tine, se va lasa cu sange, acum depinde de tine daca iti doresti sau nu, daca nu esti pregatita, retragete elegant si lasa-l in pace

| KamaSutra a răspuns:

Am mai vazut intrebarea

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate ca da poate ca nu iti va demonstra viitorul. Orice baiat este interesat in prima faza de o noua posibila "prada". Asa cumse zice si in cugetarea: barbatul urmareste cu asiduitate femeia paas cu pas pana ce..., ea il prinde. laughing

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Nu stiu daca te place sau nu.
Cauta si tu ceva pe google de genu:
cum stiu ca ma place un baiat si chestii din astea.

Bafta.

| Elvira575 a răspuns:

Nu prea ştiu.
oricum nu trebuie sa ai mare incredere in el
abia este inceputul.
Dar sunt de parerea că daca ii placea de tine te cauta el pe facebook.
Oricum, vorbeste cu el, dar ai grija.
Bafta *

| EuforikcuKappa a răspuns:

Eu zic ca il placi, ce zici de asta?

| Sellena2002 a răspuns:

Cu siguranta te place! Mai ales daca si-a muscat buza, E CLAR!

| Drolja a răspuns (pentru Sellena2002):

Da, când îşi muşcă buza e semn că treaba e serioasă şi deja ştie toată familia lui. Puteţi pune de nuntă!