| MariaCristina874 a întrebat:

de ceva timp, cam o luna ma plimb cu bicicleta pe afara, si ma tot intalnesc (din "intamplare") cu vreo 3 baieti pe afara, dintre care unul se tot uita insistent la mine, de vreo 2 ori si-a muscat buza inferioara, odata am trecut pe laga el si m-a salutat, si chiar credeam ca ma place, dupa cateva zile i-am gasit Facebook-ul si i-am trimis cerere de prietenie, mi-a acceeeptat-o si dupa 3 zile a intrat pe mine si am vorbit. Apoi a inceput s nu mai treaca pe la mine in sat si am mers eu(stam in sate diferite, dar apropiate), apoi in alta zi am intrat eu pe el(stiu ca nu e prea bine dar am fost disperata)
Intrebarea e urmatoarea; credeti ca ma MAI place?
DAU FUNDA...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa-l intrebi direct deoarece s-ar putea ca si el sa te placa insa sa nu ti-o poata arata fiind momentan prietenul/iubitul alteia. Nu vad ce te opreste sa-l intrebi pe fb deoarece nu ai ce pierde ori care ar fi raspunsul lui. Putin curaj si mult succes.

1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el? Intra tu in discutie cu el, vorbiti... nu e nimeni aici mama omida sa iti spuna daca te place. Dupa ce ai insiruit aici inseamna ca te place, dar nu se stie niciodata. Hai, intra tu pe el