| 9TraficantaDeIubire9 a întrebat:

de vreo luna si ceva m-am reimprietenit cu un baiat. zic "reimprietenit" ca inainte nici buna nu ne dadeam... dar i-am zis eu ca o fata din clasa mea il place cu care a si fost. eu i-am cuplat dar tot eu fara sa vreau i-am despartit laughing
acum e cu o fosta colega de-a mea de clasa si o cam place cel putin asa imi zice mie. in fine
eu vorbesc in fecare seara orice cu el. si uneori parca bate niste apropouri din astea indepartate si tampite ca na nu prea are experienta si mie imi cam place de el credeti ca am vreo sansa sa fiu cu el?
dau fundita maree

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sanse ar fi, trebuie doar sa profiti de ele

| consilierultau001 a răspuns:

De ce nu incearca sa va apropiati mai mult...

| Zabbyel a răspuns:

[desigur sansa de-"aMi"-fi-inselata da happy si nu doar o data ci de mai multe ori] happy
fara mica
paranteza de sus intreaba-l mai in "gluma" ce zici noi2 aveam vreo sansa? care ar fi aia happy vezi ce-ti raspundehappy

| MrAnderson a răspuns:

La cat de confuz e...nu stiu.
Ori o place pe fosta colega, ori iti bate apropo-uri tie?
Sfat: lasa lucrurile sa mearga de la sine, si nu forta nota.
In momentul in care impingeti lucrurile din fagasul normal, e posibil sa descoperiti ca desi va intelegeti extraordinat ca prieteni, cand sunteti intr-o relatie nu e la fel de placut.