| anonim_4396 a întrebat:

Funda
Buna:* ...La mine in clasa a venit un baiat suuper dragut. mie imi cam place de el. In pauze nu prea vorbim dar la ore de cate ori ma uit la el vad ca si el se uita la mine. Azi nu am facut ultima ora iar eu am ramas in curtea scolii cu inca 3 fete si inca vreo 7 baieti printre care era si ellove struck. Baieti au jucat football iar fetele aruncau cu bulgari in >ei:. in timpul asta eu stateam pe banca si ma uitam la ei( mai exact la el)laughing. Dupa au inceput sa isi de-a frecus baietii si fetele, eu am scapat ca le-am zis ca daca dau in mine isi mananca bataie dar le faceam bulgari si ii intrebam cine il vrea riicau toti mainile printre care si el, normal ca i l-am dat luilaughing. Si cat timp ceilalti se bateau eu vorbeam cu el bla bla bla... cu toate ca la inceput cand ma apropiam de el cam se indeparta de mine (asta se intampla in clasa), dar in ore mai radeam cand facea unul din noi vreo tampenie. Ce parere aveti? Simte cv pentru mine sau e doar iluzia mebig grin?

Funda:*:X

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Eu cred ca e doar o iluzie de-a ta.In general ma luau baietii in brate si la mozolit iarna de ma inebuneau, ma pupaceau cand aveau ocazia dar niciunu nu simtea nimic pentru mine.E o copilarie, se distreaza si ei. Daca simti ceva pentru el, spune-i direct ca simti ceva pentru el si vezi ce zice.happy

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a răspuns (pentru UbexFlo):

Da si eu cred... dar eu sunt genul mai distanta si nu ma prea apropii de baieti... Cel mai rau imi pare faptul ca in momentul in care a intrat in clasa baietii care m-au placut pe mine (niste Enervanti x() l-au intrebat daca ii place de mine dar el nu a raspuns nimicstraight face. Totusi cred ca ma place acolo putin=]].Ca toti din clasa daca ii intreaba cineva asta si nu e adv striga tare Nuuuu!rolling on the floor

| UbexFlo a răspuns (pentru қɿ੮੮עՈυ੮ઽ):

laughing Cred ca cel mai bine ar fi sa-l intrebi. Daca nu fata in fata, pe messhappy

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a răspuns (pentru UbexFlo):

Fundita:*:X

| UbexFlo a răspuns (pentru қɿ੮੮עՈυ੮ઽ):

Mersii kiss

6 răspunsuri:
| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a răspuns:

Gata mi-a trecut dragostea la prima vedererolling on the floor

| alexandra_9716 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic,pai eu cred ca nu stie daca te place sau nu,sau poate ii e drag de tine si de aceia se poarta asa, eu zic sa i spui ca il placi si atunci vezi daca si el te place, bafta