| Punctsidelacapat a întrebat:

Deci. am fost cu un baiat prin vara, ne-am despartit, in octombrie m-a intrebat din nou daca vreau sa fim impreuna dar l-am refuzat. Saptamana trecuta a inceput din nou sa vorbeasca cu mine si am ajuns sa fiu iar cu el, ca sa aflu a doua zi de la un "prieten" comun ca el ne-a pus iar impreuna si daca vrea ne desparte. Si asa s-a intamplat dupa 2 zile m-a parasit zicand ca "ramanem prieteni". Iar azi am observat ca m-a blocat pe facebook, deci daca el m-a parasit, a zis ca ramanem prieteni ce rost avea sa ma blocheze? A da, si de cand m-am despartit de el un prieten de-a lui posteaza chestii cu mine. Dar totusi cand il vad nu mii se pare ca ii pare rau sau ceva. Va multumesc daca aveti rabdare sa cititi si sa ma lamuriti. mai ales baietii happy

2 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Chestia cu blocatul mi se pare cel mai copilaresc lucru. Faza cu " ramanem prieteni " toti o folosesc dar putin o pun in practica. De ce i-ar parea rau din moment ce el ti-a dat papucii? Si ce chestii posteaza prietenul lui?

| Punctsidelacapat explică (pentru Diiana232997):

E copilaresc, dar totusi de ce a facut-o? Pai dupa ce ne-am despartit i-a zis celui care ne-a despartit : "Si ma impac cu ea?" el i-a zis nu evident. Pai posteaza melodii de dragoste si chestii de genu desi i-am spus ca nu vreau sa fiu cu el.