| Emma a întrebat:

Buna!

Deci...am o problemasad in legatura cu sexul oral
El mi a facut... iar eu nu prea as vrea. si nici nu cred ca ma descurc!
App pot ramane insarcinata daca inghit sperma?

Vreun sfat de la fetele care au facut`o.plss!

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Draga mea, probabil ai invatat la anatomie despre fecundatie. Atunci cand spermatozoidul intalneste ovulul are loc fecundatia, in urma careia rezulta oul (zigot), care se dezvolta devenind embrion, apoi fat. Deci, pentru a ma intelege mai bine, nu poti ramane insarcinata in urma sexului oral.

14 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu trebuie s-o fi facut(sexul oral) ca sa stii cum se fac copiii.Singurul loc pe unde poate patrunde sperma si sa ramai insarcinata este prin vulva, vagin. Poti sa inghiti tone de sperma, ca nu faci nici un copil! Eu sunt uimita de cat de putine lucruri stiu fetele care s-au apucat deja se de sex despre preventie si sarcina!

| AnonimA a răspuns:

Buna sincer eu iti zc sa nuo facistraight face

adica nu stiu nu tie asa un pic sila?:-s

ihh...

pai nu ramai insarcinata daca inghiti sperma doar ca e fte scarbos

daca chiar vrei sa o faci :& mai gandeste-te

| Marijuana a răspuns:

Inainte sa-i fc oral intereseaza`te mah fata! Cum dracu sa ramai insarcinata? Ba da` unii nu ganditi deloc

Răspuns utilizator avertizat
| MMadalina a răspuns:

Tu ti-ai inceput viata sexuala si nu stii daca poti ramane insarcinata daca faci sex oral?

Mai fratilor, intai informati-va apoi incepeti-va viata sexuala!

Daca tu nu stii acest lucru nici, nu te mai intreb daca stii ceva despre BTS(bolile cu transmitere sexuala)

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Pai nu sunt fata dar pot sa iti dau un sfat... Daca inghiti sperma poti sa surzesti sau sa orbesti.

| thegreatgatsby a răspuns:

Nu ramai insarcinata laughing

| HelpBoy a răspuns:

Eu nu sunt de acord sa mi se fac dar nici eu sa fac mi se pare scarbos.

| deutza a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata.lasa-te purtata de val.mult timp nici eu nu am vrut sa ii fac sex oral iubitului meu, dar a insistat si noh daca tot ne iubim de ce nu? nu trebuie sa fi expertathinking candestete ca e o acadeathinking dar daca nu vrei sa ii faci spune-i ca inca nu poti

| CrySsa_4535 a răspuns:

Majoritatea baietilor dupa ce fac fetei au aceeasi pretentie si de la fata respectiva. de aceea eu nu am vrut sa imi faca el pentru ca la un moment dat venea momentul cand imi cerea si el mie dar s-a intamplat. dupa o perioada a inceput sa imi bata apropouri. la inceput eu nu vroiam eram la fel ca tine. la inceput el ma ajutat. imi era o rusine de imi venea sa ma bag in pamant.tot la fel ca tine nu stiam cum se face, daca va rade de mine. daca ne vom despartii dupa si va spune tuturor. insa cu timpul ne-am facut reciproc, mi-a explicat ca nu are de ce sa imi fie rusine ca suntem impreuna, ca nu stie nimeni ce facem noi samd.acum avem 1 an si 3 luni, ne-am si logodit ( e primul baiat caruia i-am facut oral) si nu imi mai e mai deloc rusine de el. nu poti ramane insarcinata daca inghiti sperma dar totusi el poate ft bine cand ii vine sa iti zica sa te opresti fiindca baietii simt pentru a nu ajunge in ipostaza de a inghitii sperma.

| alina6344 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata`

Iar daca nu vrei`... nu o fa`happy

Dar nah` el ti-a facut-o... acum odata nu mori nici tutongue

| theoneandonly a răspuns:

Opt din zele femei practica sexul oral. De ce nu zece din zece? Implica-te.

Nu poti ramane insarcinata daca inghiti sperma.

| amalia_9143 a răspuns:

Daca nu iti place nu faci...insarcinata nu poti ramane daca inghiti sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu ranmai insarcinata